• YARIM ALTIN
  1.493,20
  % 0,21
 • AMERIKAN DOLARI
  7,6554
  % 0,36
 • € EURO
  8,9099
  % -0,03
 • £ POUND
  9,7379
  % 0,07
 • ¥ YUAN
  1,1232
  % 0,56
 • РУБ RUBLE
  0,0977
  % -1,41
 • BITCOIN
  81586,450
  % 2,08
 • BIST 100
  1.124,17
  % 0,41
Hepsiburada, ‘Efsane Cuma’ Anlık 1 milyon kişi ziyaret etti.

Hepsiburada, ‘Efsane Cuma’ Anlık 1 milyon kişi ziyaret etti.

E-ticaret Platformu Hepsiburada’nın Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, her yıl kasım ayında gerçekleşen, tüketiciye indirimli alışveriş seçeneklerinin sunulmuş olduğu ‘’ verilerini deklare etti.Kampanyanın başlamasıyla birlikte anlık 1 milyon kişiye hizmet verdiklerine dikkat çeken Erturan, beklentinin fazlaca üstünde taleple karşılaştıklarını söylemiş oldu.

Her yıl kasım ayının sonlarında süregelen ‘‘ indirimleri bu yıl 2 gün ilkin başladı. ‘‘ kapsamında vatandaşlar, birçok şirket tarafınca düzenlenen kampanyalar ile birçok ürünü indirimli almaya başladı. E-ticaret şirketleri de tüketicilerden yoğun talep aldı. Satıcılar, sipariş aldıkları ürünleri tüketici ile buluşturmak için yoğun çaba harcadı. Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan da,  ‘‘ da e-ticaret platformları Hepsiburada’nın kaç kişi tarafınca ziyaret edildiğini deklare etti. 21 Kasım’da saat 21.00’de yüzde 60’a varan oranlar ile indirimli satışları başlattıklarını dile getiren Erturan, kampanyalarda ev tekstili, ufak ev aletleri, teknoloji ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ayakkabı benzer biçimde pek fazlaca değişik ürünün yer aldığını, anlık olarak 1 milyon kişiye ev sahipliği yaptıklarını dile söylemiş oldu.

Google Reklam

“BEKLENTİNİN ÇOK ÜSTÜNDE TALEPLE KARŞILAŞTIK”

Tüketicilere efsaneleşmiş indirimlerin ay sonuna kadar süreceğini ifade eden Erturan, “’nın efsane başladığını vurgulayarak, beklenilenin çok üstünde bir taleple karşılaştıklarını belirtti.Ekiplerinin her geçen gün büyüdüğünü ve alışverişlere yetişmek için ek önlemler aldıklarını kaydeden Mutlu Erturan, ‘‘ için hazırlıkların uzun süredir titizlikle yürütüldüğünü aktardı. Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan, “En büyük hedefimiz ürünleri tüketicilere doğru şekilde ve doğru zamanda ulaştırmak. ‘İnsanlar; iyi ki hepsiburada var, ürünlerimi uygun fiyata, doğru zamanda alabiliyorum’ diyorsa biz başarılı olmuşuz demektir” dedi.

“HER ÜRÜNDE İNDİRİM YAPTIK”

Ev tekstilinden, elektroniğe her ürün grubunda indirim yaptıklarına ve her yaşta tüketicinin aradığını bulabileceğine dikkat çeken Erturan, “Geçmiş yıllardan farklı olarak eğitim setleri ve tur seçeneklerini de uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturduk” diye konuştu.

Hepsiburada, 'Efsane Cuma' verilerini açıkladı:Anlık 1 milyon kişi ziyaret etti